Bal karnawałowy

W dniu 2 lutego 2019r odbył się bal karnawałowy w Polskiej Sobotniej Szkole w Warrington. Rozpoczął się od pokazu mody i prezentacji wszystkich strojów. Znalazla się miedzy innymi Elsa z krainy Lodu, czarodziejka i mała syrenka a także piraci, stróże prawa i superbohaterowie. Podczas zabaw i konkursów wszyscy aktywni uczestnicy zbierali naklejki. Oprócz tańców były także konkursy i zabawy prowadzone przez przebranych nauczycieli, np. sałatka owocowa, gorące krzesła i tańce z balonami. Wybrane jury wytypowało najlepszego tancerza balu. Kaczuchy, Samba de Janeiro i Macarena wzbudziły taneczny szał. Całą oprawą muzyczną opiekował się zaprzyjaźniony DJ – p. Mariusz Witek a skromne upominki dla wygranych wręczyła p. Dyrektor Szkoły.