Wierszowisko

W podziękowaniu za to, że wciąż z nami jesteście, za nasze sobotnie spotkania bez wychodzenia z domu i za Wasze niesłabnące zaangażowanie, przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę. KONKURS recytatorski w domowych zaciszach. „Wierszowisko” pierwotnie miało być zorganizowane przez naszą wspaniałą Polską Macierz Szkolną, niestety nie doszło do skutku. My nie chcemy już dłużej czekać 😉 Nie możemy się doczekać Waszych interpretacje wierszy o Przyjaźni. Niecierpliwie oczekujemy momentu, kiedy ujrzymy Wasze radosne twarze w trakcie odbierania nagród i medali.

Co zrobić aby wziąć udział w naszym szkolnym wierszowisku?

Tematem konkursu jest szeroko pojęta przyjaźń. Znasz wiersz o przyjaźni? Super! Nie znasz? Poproś rodziców, żeby pomogli Ci taki znaleźć 😉 lub napisz swój własny wiersz.

Drogi rodzicu, filmik z nagraniem dziecka recytującego należy przesłać na adres e-mail: joannagellermail@gmail.com*

Termin nadsyłania wierszy upływa 1go maja 2020 o godzinie 20.

Chwilę później wszystkie nadesłane filmy pojawią się na naszej stronie i rozpoczniemy głosowanie. Podobnie jak w poprzednim konkursie, wygrywają 3 osoby o największej liczbie głosów, dla wszystkich innych uczestników przewidziane są nagrody pocieszenia i dyplomy. Mamy jednak świadomość, że największą nagrodą są piękne wspomnienia i radość z możliwości obcowania z literaturą w takiej parateatralnej formie.

Głosowanie zakończymy 04/05/2020 o godz. 20-stej. Następnego dnia na stronie pojawi się oficjalne ogłoszenie wyników.

Wszystkim życzymy powodzenia i już na zapas głośno bijemy brawo, i zapewniamy, że jesteśmy z Was bardzo dumni!

*koniecznie z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na publikację wizerunku mojego dziecka (imię dziecka) ………………………………… na stronie Polskiej Sobotniej Szkoły w Warrington. (data i podpis rodzica)”