Życzenia Wielkanocne

Drodzy rodzice i opiekunowie, kochane dzieci,

Z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocnych, jakże innych niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni, chcieliśmy Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze. Niech istota tych Świąt napełni Was radością i sprawi, że uśmiech, i optymizm będą towarzyszyły Wam każdego dnia. W czasie kiedy nie wolno nam opuszczać domów, życzymy wiosny w sercu. Cieszmy się powszechnym spowolnieniem pędu życia. Niech z nagłego zatrzymania w biegu wyniknie coś dobrego. Niechaj Wielkanocny czas odrodzenia optymizmu utrzyma nasze nadzieje i marzenia w mocy. W tym roku obejść się musimy bez tradycyjnych spotkań przy świątecznym, rodzinnym stole, bez uroczystego obiadu u rodziców, dziadków czy teściów, niech zatem będzie to czas refleksji i nadziei na odrodzenie normalności. W czasie epidemii bezsilności życzymy Wam zdrowia i pomyślności.

Życzą: Dyrekcja szkoły i Nauczyciele