Dzień Edukacji Narodowej.

Otwórz zdjęcie

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – dzień, w którym w szczególny sposób wyrażamy naszą wdzięczność i szacunek dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników oświaty.
To doskonała okazja, aby podziękować za trud, zaangażowanie i pasję,
które codziennie wkładają w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.
Edukacja to potężne narzędzie, które otwiera drzwi do przyszłości.
W Polskiej Sobotniej Szkole Przedmiotów Ojczystych Polonia Warrington staramy się, aby każdy z naszych uczniów nie tylko zdobywał wiedzę, ale także pielęgnował swoje korzenie, tradycje i język ojczysty. Wspieramy rozwój umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszym świecie, jednocześnie przekazując wartości, które są fundamentem naszej kultury.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy podziękować naszym wspaniałym nauczycielom.
To dzięki nim nasze dzieci mają szansę rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i budować pewność siebie. Wasza ciężka praca, kreatywność i troska o każdego ucznia są nieocenione. Wspólnie tworzymy przestrzeń, w której każde dziecko może czuć się bezpiecznie i komfortowo, a także odkrywać swoje pasje i zainteresowania.
Szanowni Rodzice, dziękujemy Wam za zaufanie, jakim obdarzacie naszą szkołę.
Wasza obecność i zaangażowanie w życie szkoły współtworzy naszą społeczność i tworzy atmosferę wspólnej nauki i wsparcia.
Drodzy Uczniowie, wspólnie korzystajmy z tej wyjątkowej okazji, aby wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy przyczyniają się do naszego rozwoju. Niezależnie od tego, czy w klasie, czy poza nią, dbajmy o to, by okazywać szacunek naszym nauczycielom i doceniać ich trud.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom
wielu radości w pracy oraz nieustannego odkrywania na nowo pasji do nauczania.
Niech każdy dzień przynosi Wam satysfakcję z efektów Waszej ciężkiej pracy!

Z wyrazami szacunku,
Polska Sobotnia Szkoła Przedmiotów Ojczystych Polonia Warrington.