Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka, życzymy wszystkim naszym Podopiecznym spełnienia najskrytszych marzeń! Z utęsknieniem odliczamy dni do ponownego spotkania. Mamy nadzieję, że nie tracicie pogody ducha, którą zarażaliście nas co sobotę. Życzymy Wam by uśmiechy nie schodziły nigdy z Waszych buzi a poczucie beztroski wróciło do Waszych serduszek. Niech niewyczerpane pokłady wyobraźni pozwalają Wam przenosić się gdzie tylko chcecie, bez wychodzenia z domu. Bądźcie piratami, księżniczkami, astronautami, lekarkami, bądźcie kim tylko chcecie. Odkrywajcie, odnajdujcie, wynajdujcie, twórzcie. A przede wszystkim nigdy się nie zmieniajcie, bo każdy z Was jest magiczny i wyjątkowy.

____ Nauczyciele i Dyrekcja Szkoły ____

Z okazji tego najważniejszego dnia w roku, dzielimy się z Wami zdjęciami z wręczenia nagród za konkurs recytatorski. Jeszcze raz gratulujemy!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.