Dzień Edukacji Narodowej 2021

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymaliśmy piękne podziękownia za poświęcenie się najszlachetniejszym celom jakimi są podtrzymanie polskości oraz wychowywanie przyszłych pokoleń od sekretarza stanu ds polityki europejskiej, Polonii oraz dyplomacji publicznej i kulturalnej Szymona Szynkowskiego vel Sęk.
Również prezes Polskiej Macierzy Szkolnej Elżbieta Barrass życzyła nam ciągłego ognia w sercu, który pozwoli kontynuować nauczycielską wędrówkę i przyczyni się do wychowania wielu mądrych, szczęśliwych młodych Polaków.
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazał również prezes Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” – Dariusz Piotr Stanisławski z Warszawy, a my ze swojej strony bardzo dziękujemy za otrzymaną dotację i pomoc dla naszej Polskiej Sobotniej Szkoływ Warrington.
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich nauczycieli związanych z naszą szkołą !

Brak możliwości komentowania.