Dzień Matki i Dziecka

W dniu 26 maja 2018 roku obchodziliśmy dzień Matki i Dziecka w naszej szkole. Uroczystości rozpoczęły się przedstawieniem przygotowanym przez dzieci i nauczycieli. Oprócz występu uczniowie przygotowali również piękne, ręcznie wykonane kwiaty oraz wykonały prace plastyczne przedstawiające portrety swoich mam. Po występnie mamy z dumą i uśmiechem odnajdowały siebie wśród zaprezentowanych prac.

 

Po przedstawieniu z okazji Dnia Matki rozpoczęliśmy obchody Dnia Dziecka. Pierwszą zabawą była „pass the parcel”. czyli podaj paczkę. Uczniowie mieli za zadanie przekazywać sobie paczki podczas, gdy w tle leciała muzyka. Gdy została wyłączona dziecko, które jako ostatnie trzymało paczkę wygrywało upominek. Następną konkurencją było przyczepianie ogona zwierzakowi przestawionemu na plakacie mając zasłonięte oczy. Dzieci bezproblemowo poradziły sobie z tą konkurencją wygrywając drobne upominki. Po chwili rozpoczął się konkurs taneczny. Wszystkie dzieci wbiegły na parkiet z wielkimi usmiechami radośnie podskakując w rytm muzyki. Za swój zapał zostali nagrodzeni słodyczami.

Dzień był ekscytujący i obfitujący w wiele różnych konkursów a zarazem i nagród. Na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

 

Serdeczne podziekowania składamy naszym sponsorom: polski sklep – „Food Plus” oraz p. Gody, którzy ufundowali wspaniałe nagrody, słodki poczęstunek a także balony oraz paczki, które sprawiły tak ogromną radość wszystkim uczestnikom. Dziękujemy również Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom, za przygotowanie uroczystości, p. Mariuszowi za dbanie o muzykę i nagłośnienie, p. Łukaszowi za fotografowanie najważniejszych wydarzeń oraz wszystkim niewymienionym za pomoc w organizacji tego wspaniałego wydarzenia.  Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za tak liczny udział w obchodach Dnia Matki i Dziecka.

 

Wszystkim mamom i dzieciom z okazji ich dni życzymy samych wspaniałych chwil, wielu uśmiechów oraz spełnienia wszytkich marzeń.

 

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka organizowany przez jednego z naszych sponsorów – polski sklep „Food Plus”, który odbędzie się w dniu 1 czerwca o godz. 10.00 w siedzibie sklepu.

Brak możliwości komentowania.