Dzień rodziny – 25 maja 2019r.

Dnia 25 maja 2019 r. odbył się Dzień Rodziny w Naszej Szkole. Podczas uroczystości zostały powiązane z sobą trzy ważne dla dzieci święta: Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca.

Święto Rodziny zainaugurowała Pani Dyrektor Halina Kelly, która serdecznie powitała zaproszonych gości i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Nauczyciele oraz  kilkoro rodziców przygotowali przedstawienie pt. „Rzepka” Juliana Tuwima. Następnie po przedstawieniu rozpoczęły się gry, zabawy oraz konkursy, w które zostaly zaangazowane cale rodziny. Odbyło się malowanie twarzy, modelowanie balonów oraz sesje fotograficzne. Całą impezę umilała uczestnikom maskotka zespołu rugby z Warrington – Wolves. Była to wspaniała okazja do spędzenia razem miłych chwil. Bardzo dziękujemy sklepowi Food Plus za pyszne słodkości.

Brak możliwości komentowania.