Konkurs organizowany przez Polską Macierz Szkolną w Wielkiej Brytanii

Emocje jeszcze nie zdążyły opaść po naszym konkursie a przed Wami już kolejne wyzwanie. Nawet w tym trudnym czasie, nasza Polska Szkoła w Warrington nie pozwoli Wam się nudzić. Tym razem mamy dla Was konkurs organizowany przez Polską Macierz Szkolną w Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do udziału 🙂

” Polska Macierz Szkolna w Wielkiej Brytanii:

„MOJA WIELKANOC 2020 – TRADYCYJNA, NIEZWYKŁA, INNA?”

Tegoroczna Wielkanoc była inna niż wszystkie. Zachęcamy, aby dzieci i młodzież podzieliły się z nami swoimi refleksjami, emocjami i spostrzeżeniami w związku z minionymi Świętami.

Polska Macierz Szkolna ogłasza KONKURS NA WPIS NA BLOGU pod tytułem:

„MOJA WIELKANOC 2020 – TRADYCYJNA, NIEZWYKŁA, INNA?”

Czekamy na prace pisemne w języku polskim do 200 słów. Forma i styl pracy dowolne (esej, wiersz, wywiad, itp.).

Prace można przesyłać mailowo do 11 maja 2020 wklejając tekst w treść maila lub załączając dokument tekstowy na adres pms@polskamacierz.org.

W tytule maila prosimy wpisać „Konkurs wielkanocny 2020 – zgłoszenie”

W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie polskich szkół sobotnich, a nagrody rzeczowe zostaną przyznane w następujących kategoriach wiekowych:

I. 7 – 8 lat
II. 9 – 10 lat
III. 11 – 12 lat
IV. 13 – 14 lat
V. 15 – 16 lat

Nagrodzone prace zostaną również wydrukowane w magazynie edukacyjnym Polskiej Macierzy Szkolnej „Razem Młodzi Przyjaciele”.

Zapraszamy do udziału w konkursie i prosimy o przekazanie tej wiadomości wszystkim zainteresowanym. „

Powodzenia!