Konkurs recytatorski

W dniu 23 marca 2019r. odbył się konkurs recytatorski. Był on podzielony na dwie grupy uczestników: grupę młodszą od 4 do 7 lat oraz grupę starszą od 8 do 15 lat. Tematem konkursu były wiersze Jana Brzechwy. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością oraz bardzo dobrą umiejętnością opanowania pamięciowego tekstu. W jury gościliśmy p. Barbarę Koprek oraz p. Annę Safjanowską.  Oczekując na wyniki konkursu czas umilała nam p. Sylwia, czytając wiersze Jana Brzechwy.

Wyniki konkursu recytatorskiego:

Grupa 4-7 lat:

I miejsce: Oliwia Malow – „Leń”
II miejsce: Dalia Stanisławska – „Na straganie”
III miejsce: Szymon Ciszewski – „Na wyspach Bergamuta”

Grupa 8-15 lat:

I miejsce: Adam Kurzec – „Na wyspach Bergamuta”
II miejsce: Klaudia Gabler – „Mucha”
III miejsce: Amelia Rosochacka – „Skarżypyta”

Brak możliwości komentowania.