Konsulatcje z policjantami

Od stycznia 2016 r. regularnie w Polskiej szkole odbywają się spotkania z policjantami. Podczas jednej z wizyt uczniowie naszj szkoły wzięli udział w prelekcji dotyczącej bezpieczeństwa zarówno w drodze do domu, jak i szkoły, a także na temat niebezpieczeństw jakie czyhają na nich w internecie.

Uczniowie z zainteresowaniem słuchali pań policjantek oraz chętnie brali udział w dyskusji. Na koniec spotkania chętne osoby miały możliwość przymierzenia różnych rodzajów czapek policyjnych, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem wśród dzieci.

Policjanci w polskiej szkole - Warrington Policjanci w polskiej szkole - Warrington Policjanci w polskiej szkole - Warrington Policjanci w polskiej szkole - Warrington Policjanci w polskiej szkole - Warrington Policjanci w polskiej szkole - Warrington

Brak możliwości komentowania.