Rozpoczęcie Roku Szkolnego.

Drodzy rodzice i dzieci naszej szkoły
Z przyczyn niezależnych od nas, po ponad tygodniowych rozmowach z właścicielem budynku w którym mieści się nasz szkoła, udało nam się osiągnąć  zgodę w sprawie daty rozpoczęcia zajęć. Nie będzie to 3 października jak wcześniej wszystkich informowaliśmy. Ostatecznie zaczynamy z tygodniowym opóźnieniem tj. 10 październik 2020 godzina 9.00. 
Bardzo przepraszamy za tę zmianę wynikająca nie z naszej winy. 
Zarząd naszej szkoły aby zrekompensować dzieciom stracone soboty podjął  decyzję  o tym, że w tym roku nasza szkoła będzie prowadzić zajęcia w każdą sobotę aż do 12 grudnia 2020 bez przerw/ferii itp.
W związku z zaistniałą sytuacją pandemii musimy stosować się do odgórnych zaleceń (właściciela budynku) w trosce o bezpieczeństwo dzieci, rodziców i nauczycieli. Do takich należą :-  Rodzice nie mogą wchodzić do budynku szkoły. Nauczyciel przy drzwiach wejściowych będzie odbierał dziecko. Podobnie przy odbiorze dzieci po zajęciach. Grupa zerówkowa i przedszkolna kończy zajęcia o 12 pozostałe klasy o 13.
– W pierwszą sobotę zajęć tj 10 października , kiedy dzieci będą już w klasach, rodzice dopiero będą mogli wejść do holu by kupić książki utrzymując bezpieczny dystans. Konieczne jest zakrycie twarzy oraz dezynfekcja rąk.
– Wg rozporządzenia właściciela budynku, dzieci będą miały przerwy w małych grupach po 15 minut. 
Zarząd szkoły oraz nauczyciele dołożą wszelkich starań aby dzieci jak najmniej odczuły restrykcje których musimy wszyscy przestrzegać . Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia oraz niezależną od nas zmianę terminu rozpoczęcia zajęć. 

Polska Szkola Warrington

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.