„(…) Wdzięk, styl, charm, szyk (…)” – tak drogie Panie, to Nasze Święto.

Jadwiga Andegaweńska, Wisława Szymborska, Wanda Rutkiewicz, Agata Mróz – Olszewska, Małgorzata Musierowicz, Kamila Skolimowska, Maria Konopnicka, Pola Negri, Maria Skłodowska-Curie, Twoja Mama, moja Mama… Mogłabym tak wymieniać godzinami. Co je łączy? Mądre, silne, kobiece. Często wychodzące poza szereg, walczące z konwenansami społecznymi i stereotypami. Kobiety! To na nasz widok mężczyźni wzdychają, to na naszą cześć od zarania dziejów powstają peany. 8 marca od dawna jest Naszym Dniem.

W tym szczególnym dniu życzymy Wam żebyście były kochane ale jednoczeście potrafiły kochać siebie; żebyście zawsze widziały swoje piękno, ale były oceniane przez pryzmat tego co w Waszych głowach; żebyście miały przy sobie grono przyjaciół, ale zawsze znajdowały chwilę dla siebie; żebyście miały możliwość oddawania się swoim pasjom; żebyście zawsze miały wybór i prawo decydowania o sobie. Życzymy Wam również bukietu goździków i nowej pary rajtek coby tradycji stało się zadość 😉

(Zdjęcie ze strony kwiatowadostawa.pl)

Brak możliwości komentowania.