„Wędkuj z nami” – rozwiązanie konkursu

W dniu 12 stycznia 2019 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielami EA Environment Agency i Building Bridges p. Ianem Wood i Januszem Kansik. Panowie przedstawili uczestnikom spotkania na czym polega ich praca, jakie gatunki ryb można łowić, jakiego sprzętu powinno się używać, jakie środki bezpieczeństwa zastosować podczas łowienia. Przypomnieli również, że należy pamiętać o licencji.

Na koniec nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Wędkuj z nami”. Uczestnicy mieli za zadanie narysować rysunek o tematyce wędkarskiej. Otrzymaliśmy 20 prac. Poniżej wyniki konkursu:

I miejsce: Kacper Rosochacki z klasy 3

II miejsce: Oliwia Malow z klasy 1

III miejsce: Amelia Jania z klasy 1

Wyróżnienie: Alicja Frączyk z klasy 0.

Każdy z uczestników otrzymał wspaniałe nagrody.

Brak możliwości komentowania.