Tradycyjny opłatek przy wigilijnym stole

W tym roku zorganizowaliśmy wspólną Wigilię w naszej szkole. Nauczyciele i rodzice przynieśli świąteczne potrawy. Był barszczyk z krokietami, pierożki z kapustą i grzybkami, ryba pogrecku, kapusta z rodzynkami i inne tradycyjne dania. Niektóre z dzieci skosztowały ich po raz pierwszy. Oczywiście zanim przystąpiliśmy do degustacji podzieliliśmy się opłatkiem i życzyliśmy sobie nawzajem wszystkiego najlepszego. Czas upłynął w bardzo miłej atmosferze, przy dzwiękach kolęd polskich odtwarzanych z płyt, którym od czasu do czasu wtórował jakiś głos z sali.

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzymy rodzicom i dzieciom oraz wszystkim nauczycielom i sympatykom naszej szkoły.

Zdrowia i pomyślności w Nowym Roku 2022!

Brak możliwości komentowania.