Zakończenie Roku Szklonego 2022/2023

Nadszedł długo oczekiwany dzień, dzień podsumowania wytężonej nauki i pracy, a przede wszystkim dzień rozpoczęcia zasłużonego wypoczynku wakacyjnego. Uroczystość pożegnania roku szkolnego 2022/2023 zgromadziła uczniów, rodziców i nauczycieli. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody, które zostały wręczone przez Panią Dyrektor Halinę Kelly. Wakacyjnymi piosenkami uczniowie uświetnili sobotnie przedpołudnie, a Pani Dyrektor podziękowała wszystkim za wspólną pracę oraz życzyła wszystkim obecnym udanego wypoczynku i przypomniała o zachowaniu szczególnego bezpieczeństwa podczas wakacji. Pani Agata Głodek zaprezentowała także krótki film edukacyjny na temat bezpiecznych wakacji. Przypomniała o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku w ruchu drogowym, podczas korzystania z kąpielisk, tak jak w trakcie górskich wycieczek. Utrwaliła numery alarmowe służb ratowniczych.

Na zakończenie odbył się poczęstunek, za który składamy ogromne podziękowania dla piekarni Bakery Bagietka Ltd. z Manchester, za podarowanie nam słodkich wypieków, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Rok szkolny 2022/2023 już za nami. Życzymy wszystkim radosnych wakacji!

Oby te dni pozwoliły na nabranie sił i zapału do mierzenia się od września w szkole z nowymi wyzwaniami.

Brak możliwości komentowania.