Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 20/21 przebiegało w nieco innej atmosferze, niż w latach ubiegłych. Po miesiącach izolacji i ograniczania kontaktów międzyludzkich do minimum, niezmiernie miło było Was wszystkich zobaczyć. Mam wrażenie, że ten nasz wspólny grill był bardziej wyjątkowy a wzajemne podziękowania i gratulacje znaczyły więcej. Również dzieci bardziej doceniły możliwość wspólnej zabawy.

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice, nie tylko za Waszą obecność, ale i za wszystkie prezenty i kwiaty. Korzystając z okazji dziękuję Wam również w imieniu wszystkich nauczycieli, Pani Dyrektor i swoim za Waszą pomoc w trakcie zajęć online- bez Was nie mogłyby się udać. Odegraliście szczególnie ważną rolę w procesie edukacji dzieci, ukłony w Waszą stronę.

W perspektywie znajdują się dwa miesiące beztroskiego odpoczynku od naszej Szkoły, nauki i… porannego wstawania w soboty 😉 Życzymy Wam, by Wasze wakacje były radosne, spokojne, bezpieczne i pełne niezapomnianych wrażeń! Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Polskiej Sobotniej Szkoły

Brak możliwości komentowania.