Dzień Rodziny, Dzień Dziecka 2022

W dniu 21 maja 2022r. odbyl sie Dzień Rodziny połączony z Dniem Dziecka. Dzieci miały okazję uczestniczyć w konkursach, kalamburach oraz wielu innych zabawach. Największą radość wśród dzieci wzbudziły dwa radiowozy policyjne i przyczepka. Pragniemy serdecznie podziękować naszym wspaniałym sponsorom: sklepowi Food Plus w Warrington za podarowanie kiełbasek i ciast oraz sklepowi Delicje z St. Helens, którzy podarowali wafelki i czekolady, dla wszystkich naszych Dzieci.

Z okazji Dnia Dziecka, życzymy wszystkim naszym Podopiecznym spełnienia najskrytszych marzeń!

____ Nauczyciele i Dyrekcja Szkoły ____

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.