Ho, ho, ho, cóż to był za dzień!

Dla tych, których z nami nie było, uchylę rąbek tajemnicy. Odwiedził nas Święty Mikołaj!! Już w czasie porannych lekcji dobiegały nas jakieś hałasy „z góry”, ale obstawialiśmy raczej remont dachu niż parkujące renifery. Kiedy po przerwie usłyszeliśmy charakterystyczne dzwonienie Mikołajowego dzwonka, każdy z nas szybciutko zrobił sobie w myślach rachunek sumienia, by upewnić się, że prezent dotrze również do niego. Na szczęście w żadnej z paczek dzieci nie znalazły rózgi. Dla grona pedagogicznego nie było to zaskoczeniem, bo dobrze wiemy, że nasze dzieci są super grzeczne 😉

Pierwszaki połączyły siły z drugą klasą i stworzyły dla reszty dzieci przepiękne Jasełka (z małą pomocą pani Gosi i pani Asi). Nie byłabym sobą, gdybym w tym momencie nie rozpłynęła się nad talentem i zaangażowaniem naszych uczniów. Opanowanie mega trudnych wierszyków okazało się dla nich bułką z masłem. Kiedy usłyszałam, jak w recytację wkładają całe swoje dziecięce serduszka, z trudem powstrzymałam wzruszenie. Zakłopotana rozejrzałam się po sali i z ulgą spostrzegłam, że podobne emocje targają całym gronem pedagogicznym. Ogromne podziękowania kierujemy do rodziców, za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu.

Również Mikołaj załapał się na wspólne kolędowanie. Zaraz po Jasełkach rozdał wszystkim naszym uczniom wspaniałe prezenty. Na paczki załapały się również nauczycielki. Mikołajowi dziękujemy za fatygę, chętnie dorzucimy się do owsa dla reniferów, żeby wystarczyło na drogę powrotną 😉

Polska Szkoła w Warrington życzy Państwu prawdziwie magicznych, Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, Spędzonych w rodzinnym gronie. Te życzenia przepięknie ubrały dla Was w poezję dzieci z klasy pani Wicedyrektor Ani- Obejrzyjcie koniecznie!

Widzimy się już w Nowym Roku 🙂

Przepiękne życzenia w wykonaniu uczniów naszej Szkoły.

Brak możliwości komentowania.