„Nasza Wielkanoc – ogłoszenie wyników”

Dziękujemy wszystkim artystom, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Jest nam niezmiernie miło, że w ten sposób pozostajecie z nami w kontakcie. Uzbierałam całą kolekcję małych arcydzieł. Wszystkie są prześliczne!

Dziękujemy Państwu za wszystkie oddane głosy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ilości oddanych głosów (375!!!)*.

Pierwsze miejsce w naszym konkursie i największą ilość głosów zdobył Jakub Żelawski (123 głosy), drugie Cornelia Cieply (54 głosy) a trzecie Jessica Walsh (52 głosy).

Wszystkim małym artystom jeszcze raz z całego serca gratulujemy! Jesteście niesamowici! Nagrody główne oraz nagrody pocieszenia dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie, będą do odbioru w Wielką Sobotę 11 kwietnia przed budynkiem naszej Polskiej Sobotniej Szkoły od godziny 10.00 do 11.00 rano.

*Jak już wiecie, prac nadesłanych w ostatnim dniu, nie udało mi się dołączyć do głównej ankiety, stąd dwie ostatnie pozycje wyglądają nieco inaczej 😛 Jeszcze raz serdecznie proszę o wyrozumiałość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.