„Nasza Wielkanoc”

Wielkanoc- najradośniejsze, najbardziej wiosenne i kwitnące ze świąt. Polska Sobotnia Szkoła w Warrington serdecznie zaprasza swoich uczniów do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Nasza Wielkanoc”- na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną – pisankę, kartkę lub stroik.

To świetna okazja, by pozwolić dzieciom wykazać się talentem artystycznym. Różnorodność materiałów i technik świadczą o ogromnej fantazji i pomysłowości młodych twórców. Warto podtrzymywać tę piękną tradycję i w związku z tym gorąco zachęcamy do udziału w naszym konkursie.

Regulamin konkursu plastycznego „Kolorowa Wielkanoc”:

• Tematem konkursu są najpiękniejsze ozdoby wielkanocne – kartki, pisanki, stroiki, i inne.
  • Cele konkursu:

– nawiązanie do tradycji wielkanocnych

– rozwijanie twórczych zainteresowań i wyobraźni oraz kreatywności dzieci.

• Praca musi być samodzielna.
  • Format oraz technika prac – dowolne.
  • Wszystkie prace prosimy wysyłać na adres e-mail: joannagellermail@gmail.com do północy 6 kwietnia 2020 (UWAGA, tutaj nastąpiła mała zmiana) z dopiskiem „zgadzam się na publikację pracy mojego dziecka, wraz z jego imieniem i nazwiskiem na stronie Polskiej Sobotniej Szkoły w Warrington”
  • Możliwość głosowania rozpoczniemy zaraz po północy, zakończymy 9 kwietnia o godzinie 16.
  • Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród – 9 kwietnia nastąpi ogłoszenie wyników. Nagrody będą czekać na dzieci w polskim sklepie FoodPlus w Warrington.

Życzymy niewyczerpanych pokładów kreatywności. Powodzenia!