Pewnej jesiennej soboty…

Pani Jesień rozszalała się na dobre. Swoim magicznym pędzlem przepięknie maluje liście na drzewach, a kiedy kończy, podmuchem jesiennego wiatru zrzuca je na ziemię. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły, zaopatrzeni w skarby jesieni, tworzyli dziś niesamowite arcydzieła. Próżno szukać słów, by opisać fantastyczne, przestrzenne obrazy stworzone przez przedszkolaki. Dziewczynki z zerówki i pierwszej klasy wyczarowały korony na wzór tej, która zdobi skroń Pani Jesieni. Starsze dzieci czytały jesienną poezję.

Dziś (17/102020) przypada Polonijny Dzień Dwujęzyczności. Święto niezwykle bliskie naszym sercom. Z tej okazji składamy Wam serdeczne życzenia WSZYSTKIEGO THE BEST!

Urodziny pani Ani okazały się wspaniałą okazją do przypomnienia sobie słów piosenki „sto lat”. Ostatnia godzina upłynęła nam pod znakiem tajnego projektu, nad którym dzieci pracują wraz z panią Sylwią przy akompaniamencie gitary. To była niezwykle kolorowa i pełna atrakcji sobota. Do zobaczenia za tydzień! I pamiętajcie: „dwujęzyczni – podwójnie fantastyczni” 🙂

Jesienne księżniczki 😉
Dwujęzyczni – podwójnie fantastyczni!
Jesienne arcydzieła <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.