Pierwszy dzień szkoły

Kilka tygodni zajęło nam opracowanie kompleksowego planu dotyczącego zasad higieny. Do dyspozycji mamy środki do dezynfekcji, toalety są regularnie czyszczone, a sale lekcyjne porządnie wietrzone. Zgodziliśmy się również na wymagania właściciela budynku- w klasach nie może być więcej niż 6 dzieci, a odpowiednia odległość musi być zachowana i choć serca nam pękały, o zapisie do szkoły decydowała kolejność zgłoszeń. Wszystkich czekających na listach rezerwowych, pragniemy jednocześnie zapewnić, że dokładamy wszelkich starań i robimy co w naszej mocy, żeby otworzyć kolejne klasy. Jeśli znacie świetnego nauczyciela/nauczycielkę, podeślijcie ich do nas 😉

Pierwszy dzień szkoły zapowiadał się niezwykle stresująco. Jednak dzięki Wam wszystko poszło zgodnie z planem i nie mogliśmy sobie tego dnia wyobrazić lepiej. Wszystkie dzieci wspaniale odnalazły się w tej nowej, nieco dziwnej sytuacji. Nawet nie wiedziałam, że są takie dzielne i zdyscyplinowane. Chapeau bas drodzy Rodzice- wspaniale je wychowaliście.

Wspaniałą niespodziankę przygotowała dla dzieci pani Sylwia. W każdej klasie zorganizowała krótką lekcję muzyki. Dzieci grały na instrumentach i ochoczo przyłączały się do śpiewania.

Dziś dzielimy się z Wami kulisami pasowania na uczennice naszych pierwszoklasistek. Dziewczynkom oczywiście jeszcze raz, serdecznie gratulujemy.

Klaudia rozpoczyna swoją przygodę w Zerówce.
Zosia to jedna z naszych pierwszoklasistek.
Pełna entuzjazmu Nina dzielnie ślubowała być wzorową uczennicą.
Kornelia z dumą prezentuje swój dyplom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.