„Szkoła do Hymnu” – 2023

W dniu 11 listopada wzięliśmy udział w akcji „Szkoła do Hymnu”.

Z tej okazji otrzymaliśmy dyplom i podziękowania z Ministerstwa Edukacji i Nauki za udział w akcji „Szkoła do hymnu’’. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej akcji.

Łącznie zgłosiło się 488 szkół z całego świata!

W akcji udział wzięło 84 778 uczniów z następujących krajów: Albanii, Argentyny, Armenii, Australii, Austrii, Belgii, Białorusi, Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandia, Izraela, Kanady, Kataru, Kazachstanu, Kirgistanu, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Malty, Maroka, Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Portugalii, Republiki Południowej Afryki, Rosji, Rumunii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Szwecji, Tunezji, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów.

Brak możliwości komentowania.